Увага!!!

Шановні кандидати, хочу повідомити Вам, що видалила фотокопію своєї ліцензії у зв'язку з тим, що з'явився шахрай, представляється Олександром. Ця людина – шахрай, в оголошенні вказує свій вайбер +380994026327. Він просто публікує в соціальних мережах і на платних порталах, таких як EuRabota, привабливі пропозиції, які НЕ існують у реальності. При цьому просить перевести гроші в розмірі 150 євро на картку Гринник Сергія, або Синченко Л.Р. Якщо хтось цікавиться ліцензією або сайтом, то він висилає фотокопію моєї ліцензії та представляється, що він менеджер із міста Вінниця, а його директор Георгієва Л. А. Якщо задають питання, а чому на сайті www/workabroad.com.ua немає цієї вакансії, то він відповідає, що не має часу і він дуже зайнятий, щоб опублікувати це на моєму сайті. Після того, як людина проплатила гроші цьому шахраєві, він говорить, що всі претензії до директора і просить людину залишити свій відгук про компанію з Вінниці. Потім просто ігнорує або видаляє цю людину зі списку контактів. Я, Георгієва Людмила, офіційно заявляю, що не маю до цієї персони ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ. Якщо він висилає Вам чужу ліцензію, не на своє ім'я, то, будь ласка, телефонуйте нам перш ніж перераховувати гроші в порожнечу.

 

Наша агенція праці впродовж багатьох років успішно допомагає в працевлаштуванні за кордоном. Ми представлені на ринку праці вже понад 10 років та одними з перших отримали безстрокову ліцензію.

Ми пропонуємо:

  • Роботу в європейських країнах: Латвії, Литві, Польщі тощо
  • Офіційне працевлаштування у перевірених роботодавців
  • Пошук і підбір іноземних роботодавців відповідно до норм чинного законодавства
  • Посередництво в пошуку роботи відповідно до кваліфікації клієнта і вимог роботодавця
  • Послуги з відбору фахівців для різних робіт, враховуючи потреби ринку
  • Надання професійних консультацій щодо умов праці, проживання, необхідної документації, перетину кордону і законодавства іноземної держави
  • Якісне оформлення пакету документів, необхідних для отримання візи
  • Оформлення страхового поліса

Ми також займаємось продажем квитків на регулярні автобусні перевезення по Україні,в країни СНД та європейські країни.

Навчаємо польській мові – заняття з професійним викладачем.

Пропонуємо здобути освіту в Польщі з метою отримання диплома Європейського зразка і з можливістю подальшого працевлаштування.

 

Ми працевлаштовуємо за кордоном з 2006 р.

Ліцензія ДЦЗ АЕ №637104

 

Гарантуємо повний супровід наших клієнтів від заявки до зарплати!

Ми цінуємо Вашу довіру